Regulamin

 1. Właścicielem sklepu jest firma P.U.H. “OGRÓD I DOM” Grzegorz K. Drozdowski z siedzibą w Ciołkowskiego 41A, 15-264 Białystok, telefon: +48602552751, e-mail: biuro@ogrodidom.pl.
 2. Zgodnie z obowiązującymi na terenie RP przepisami (Dz.U. 2005 nr 158 poz. 1329) sprzedaż materiałów pirotechnicznych przeznaczonych do użytku cywilnego, oznaczonych jako 1.4G NWP i 1.4 S NWP jest dozwolona wyłącznie osobom pełnoletnim w związku z czym do składania zamówień mają prawo tylko osoby pełnoletnie. W związku z brakiem możliwości wierzytelnego potwierdzenia wieku zamawiającego podczas składania zamówienia, zamawiający zgadza się na sprawdzenie jego pełnoletności przez kuriera dostarczającego przesyłkę.
 3. Cały asortyment dostępny w naszym sklepie jest przeznaczony do użytku amatorskiego i oznaczony jest klasą 1.4 NWP (Nie Wymaga Pozwolenia).
 4. Wszystkie ceny podawane w sklepie bombard.pl są cenami brutto wyrażonymi w polskich złotych. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez zamawiającego. W przypadku wysyłki towarów do ceny należy doliczyć również koszty transportu w wysokości 20 zł do 5 kg, powyżej cena za transport będzie ustalana indywidualnie.
 5. Zamawiający zostanie poinformowany o dokonanym zakupie za pomocą wiadomości e-mail wysłanej na podany w formularzu zamówienia adres. Zamawiający ma dodatkowo możliwość sprawdzenia stanu realizacji zamówienia, jeśli dokonał wcześniej rejestracji na stronach sklepu.
 6. Zamawiający ma możliwość dokonania wyboru co do sposobu płatności za zamówiony towar:
  • płatność na konto podane w wiadomości email
 7. Zamówiony towar WYSYŁAMY w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia. W chwili obecnej nie wysyłamy zamówionego towaru za granicę. UWAGA : W OKRESIE OD 1 GRUDNIA DO 31 CZAS WYSYŁKI MOŻE WYDŁUŻYĆ SIĘ.
 8. Zamówienie realizowane będzie zgodnie z zasadami podanymi w warunkach dostawy. Nie ponosimy jednakże odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie zamówionego towaru wynikające z winy firmy kurierskiej.
 9. Zamawiający ma obowiązek każdorazowo zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na opakowaniu produktu i postępować zgodnie z jej wytycznymi. Szczególnie dotyczy to odpowiedniego przechowywania produktów w miejscach w których produkty nie będą narażone na wilgoć, wodę, źródła ciepła i otwartego płomienia itp. W przypadku przekazania zakupionych produktów osobom trzecim, zamawiający ma obowiązek sprawdzenia czy osoba, której przekazuje produkty jest pełnoletnia, oraz zobowiązuje się do przekazania informacji odnośnie bezpiecznego użytkowania i przechowywania produktów.
 10. Sklep udziela gwarancji na zakupione produkty, w szczególności dotyczy to stwierdzenia uszkodzenia towarów podczas transportu oraz wad fabrycznych. Sklep zobowiązuje się do dostarczenia produktu wolnego od wad i uszkodzeń po wcześniejszym przesłaniu przez zamawiającego uszkodzonego produktu z załączonym dokumentem sprzedaży. Zamawiający powinien dokonać zgłoszenia sprzedającemu fakt ujawnienia wad lub uszkodzeń nie później niż w ciągu dwóch dni od momentu odbioru towaru.
 11. Mimo, ze dokładamy wszelkich starań, nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji zakupu o kontakt z naszym handlowcem. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami się różnić od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak nigdy jego właściwości.
 12. Zgodnie z Art. 10 Ustawy z dn. 2.03.2000r O ochronie niektórych praw konsumentów, oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, klient ma możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia otrzymania produktu. Zwracany towar nie może nosić śladów używania, ani nie może być w żaden sposób uszkodzony. Prosimy o wypełnienie tego formularza oraz dołączenie go do przesyłki.
 13. W przypadku dokonania zwrotu sprzedawca zwraca klientowi kwotę równą cenie zamówionego towaru, bez kosztów przesyłki na wskazane przez klienta konto bankowe. UWAGA! Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. W przypadku zakupów przeznaczonych do dalszej odsprzedaży (działalność handlowa) zwroty zakupionego towaru będą możliwe dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu z obsługą sklepu.
 14. Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym przechowujemy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez klienta zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Nie przekazujemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom.
 15. Prawa autorskie do opisu produktów i użytych zdjęć są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych.
  Powyższe prawa  do opisów produktów oraz zdjęć należą do firmy Bombard, wszelkie kopiowanie , wykorzystywanie ich w całości lub w części  w jakiejkolwiek formie bez  zgody właściciela jest niezgodne z prawem i podlega sankcjom przewidzianym w kodeksie karnym oraz ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
  (Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170)
 16. Korzystając ze sklepu akceptujesz zasady zawarte w niniejszym regulaminie.
 17. Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia zmian do regulaminu.
 18. W przypadku spraw nie ujętych w regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *